TANEČNÁ ŠKOLA S TRADÍCIOU

Life is Perfect je viac, ako tanečná škola. Zameriavame sa na originál HIP HOP tanečné hodiny pre deti, mládež aj dospelých.". Našim poslaním je vychovať nie iba skvelého tanečníka, ale zároveň aj lepšieho človeka. Každou našou aktivitou sa snažíme inšpirovať deti k pohybu a k dosahovaniu lepších výsledkov. 

TAK POĎ MEDZI NÁS 😊.

V našej tanečnej škole si nájde miesto pre každé dieťa / od 4 rokov /, cez teenagera až po dospeloho, ktorý  sa chce naučiť tancovať a má záujem zdokonaliť svoje poznatky nie len v tanci.


Johnny Mečoch a team Life is Perfect pozýva všetky deti a mládež na NÁBOR nových aj starých členov do tanečnej školy.

➡️ PRIHLÁŠKY ONLINE už teraz, na našej stránke lifeisperfect.sk

➡️ INFORMÁCIE na hello@johnny.company alebo tel. čísle 0905 408 222

➡️ Škola Life is Perfect poskytuje svojim členom

Učíme od 4 rokov

✅ Mimoškolské aktivity pre rodiny

✅ Extra workshopy pre svojich žiakov

✅ Súťaže a Vystúpenia

✅ Denné a Pobytové kempy

✅ Členské výhody


Tešíme sa na každého z vás 😊

LEKTORI

JOHNNY

Rozvinul začiatky tanečnej scény na Slovensku od 1992 a pôsobil ako tanečník a tréner doma i v zahraničí. Zmyslom jeho života sa stalo nikdy nekončiace sebazdokonaľovanie, ktoré sa prostredníctvom svojich projektov snaží umožniť aj ostatným ľuďom. • Účasť a SK reprezent na tanečných battloch a súťažiach • Účinkovanie a produkcia v hudobných klipoch, reklamách, časopisoch, TV shows • Člen street dancovej formácie Street Dancers 1992-1999, X- boys 2000-2003 • Účasť v televíznej show Miliónový tanec 2005 • Johnnyho rapový klip "Ukážte mi" hraný za SK hip hop na MTV 2005 • Zakladateľ tanečnej školy Hip Hop Fakulta 2005-2015 • Moderátor TV lifestyle relácie "Street Life" 2009-2012 • Ambasádor NIKE 2005-2010, APPLE 2005-06, ADIDAS 2012- 2016 • Organizátor medzinárodnej súťaže Street Life Jam 2009-2014 • Tanečné štúdio Life is Perfect 2015 • Projekt pre deti Super Tanečník 2018 • Choreografia a produkcia show tour pre deti Šmolkovia, show tour pre dospelých Dirtyy Boyzz a The Gentlemen Slovakia • Opening shows pre mainstreamové hviezdy ako Black Eyed Peas, Snoop Dog, Jay-Z, Busta Rhymes, Chaka Khan • Spolupráca na projektoch so známymi slovenskými interpretmi ako Dara Rolins, Rytmus, Ego, Martin Valihora, Tina, Kontrafakt, Igor Kmeťo a Kmeťoband, Kali, Peter Pann, Majk Spirit a daľší.

FILIP

Tancu sa venujem 11 rokov. Najprv som tancoval v menších skupinách a neskôr som sa stal súťažne sólistom. V tomto období som vyhral viacero celoslovenských, ale aj európskych súťaží, ale za môj najväčší úspech považujem víťazstvo na majstrovstvách Európy, dva ročníky po sebe. Neskôr som začal za tancom cestovať a viac spoznávať krásy tejto kultúry.

Tanec ostal až do dnešného dňa mojou veľkou vášňou a dovolím si povedať, že ním žijem. Najviac zbožňujem na tanci slobobu a dravosť byť lepším tanečníkom a človekom zároveň.

Môj názor je ten, že tanečníkom som sa stal, až keď som v padol do krás tejto Hip Hopovej kultúry a tú sa snažím vštepovať aj do mojich študentov. 

KATKA

Moje meno je Katka, mám 25 rokov a tancu sa venujem takmer celý svoj doterajší život. V 5 rokoch ma k tancu priviedli rodičia, ktorým som za tento krok vďačná. Tanec môj život naplnil natoľko, že si ani dnes bez neho neviem predstaviť ani jeden deň. Ako dieťa som si prešla rôznymi tanečnými štýlmi, no prioritným boli spoločenské tance, ktorým som sa venovala na profesionálnej úrovni a získala aj niekoľko víťazných ocenení. Popri tom, som však zakúsila aj disco dance, mažoretky a v 14 rokoch aj hip hop. Práve hip hopu alebo teda street dance-u ak chcete, aj so spomínanými spoločenskými tancami sa venujem aj dnes. Som rada, že mám jedinečnú príležitosť posúvať ďalej svoje skúsenosti ďalším nádejným tanečníkom a môžem im ukázať čaro pohybu a umenia s názvom tanec.

NIKA

Tanec ma očaril už ako päťročnú. Nakoľko rodičia vo mne videli potenciál, prihlásili ma do tanečnej školy. Tancu sa venujem do dnes a je to už krásnych 13 rokov. Pôsobila som v tanečnej skupine Streetbeats Crew, kde som s mojou skupinou vyhrala množstvo ocenení. Spomenula by som napríklad Dance for Gold 2019 1. Miesto v kategórii Street Choreo- HVK. Myslim si, že ak sa človek ponorí do hiphopovej kultúry, zistí, že to je omnoho viac ako len skákanie na parkete.Pre mňa je tanec vyjadrením pocitov, energie a vášne. Je pre mňa neodmysliteľnou súčasťou života. Mojim cieľom je naďalej vzdelávať samú seba a vzdelávať o tanci aj ľudí naokolo. Fotografovanie a módny dizajn sú pre mňa ďalšie dva atribúty, ktoré úzko prepájam medzi sebou. Zaujímam sa o umenie po všetkých vizuálnych stránkach. Nebojácnosť byť iný, veriť si a mať zdravé sebavedomie je niečo, čo keď každý z nás uchopí, bude mať život rozmanitejší a krajší. Tak príď k nám do Life is Perfect a užívaj si život s nami. 

ČLENSKÉ VÝHODY 

  •  OTVORENÉ TANEČNÉ HODINY 

Každý piatok od 16:00 - 17:00 bude otvorená tanečná hodina, pre všetky deti z našich tanečných škôl. Hodinu bude viesť jeden z našich tanečných lektorov Johnny, Deniska, Katka, Filip, Nika. Vstup na hodinu je voľný a je v rámci členského poplatku. 

  • TANEČNÉ WORKSHOPY

Pre zdokonalenie našich tanečníkov, organizujeme tanečné workshopy s hosťom, ktorý sa zameriava vždy na určitý druh tanca a pohybových prvkov  čo pomáha deťom zlepšiť seba a svoj tanec. Extra tanečné workshopy sú v rámci členského poplatku.

  • ZVÝHODNÁ CENA PRE DENNÉ KEMPY

Počas jarných a letných prázdnin organizujeme denné kempy pre všetky deti, ktoré radi s nami strávia týždeň s pekným programom. Pre našich členov vždy cenu zvýhodňujeme. 


INFORMÁCIE

1. Členský poplatok za mesiac / deti od 4 - 6 rokov /  45 EUR , súrodenci 40 EUR.

2. Členský poplatok za mesiac / deti od 7 - 17 rokov / 50 EUR, súrodenci 45 EUR.

3. Členský poplatok sa uhrádza kvartálne, po dohodne sa môže aj mesačne.

4. Členským poplatkom sa uhrádzajú zároveň aj mimoškolské aktivity, ktoré obdržíte v priebehu roka mailom. 

5. Akceptujeme potvrdenie od lekára o zdravotnej nespôsobilosti zúčastniť sa na tréningoch. V takomto prípade sumu odrátame z platby za nasledujúce platobné obdobie, inak sa členské nevracia.

6. V čase školských prázdnin a sviatkov sa tréningy nekonajú. Pred súťažami a v prípade potreby pridávame extra tréningy.

7. Pri zápise do tanečnej školy je nutné vyplniť prihlášku s uvedením všetkých potrebných informácii. Informácie o ďaľších aktivitách informujeme prostredníctvom mailu.

8. S odoslaním prihlášky zároveň aj súhlasím so spracovaním osobných údajov a použitím fotiek svojich detí na našich sociálnych sieťach, ktoré slúžia na inšpiráciu pre iné deti. 


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu