DENISKA

Prvýkrát som s tancom začala ako podpora pre kamarátku, ktorá už predtým aktívne tancovala. Mala som 10 rokov keď sme sa spolu prihlásili do vtedy novootvorenej tanečnej školy Hip Hop fakulta. Po zatvorení HHF som vďaka osloveniu zo strany SBC hľadala "šťastie" tam, ale srdce ma ťahalo naspäť k Johnnymu. Tak som začala chodiť do Life Is Perfect. A odvtedy už šťastie nikde hľadať nemusím. Dnes je to 12 rokov čo sa venujem tancu a ani v najlepšom sne by ma nikdy nenapadlo, že jedného dňa sa spoja 2 veci, ktoré milujem najviac a budú ma živiť - tanec a deti. Deťom chcem odovzdať všetky svoje tanečné vedomosti, ale určite ich chcem viesť aj k tomu, aby si išli za svojimi snami a jedného dňa sa im možno splnia tak ako mne, a jedného dňa možno budú stáť na mojom mieste, aj keď sa to teraz môže zdať nereálne. Tak ako som o tom snívala ja ako 10 ročné dievčatko, ktoré neverilo, že niekedy sa z toho tanečného drievka stane profesionálna tanečníčka a lektorka.

FILIP

Tancu sa venujem 11 rokov. Najprv som tancoval v menších skupinách a neskôr som sa stal súťažne sólistom. V tomto období som vyhral viacero celoslovenských, ale aj európskych súťaží, ale za môj najväčší úspech považujem víťazstvo na majstrovstvách Európy, dva ročníky po sebe. Neskôr som začal za tancom cestovať a viac spoznávať krásy tejto kultúry.

Tanec ostal až do dnešného dňa mojou veľkou vášňou a dovolím si povedať, že ním žijem. Najviac zbožňujem na tanci slobobu a dravosť byť lepším tanečníkom a človekom zároveň. 

Môj názor je ten, že tanečníkom som sa stal, až keď som v padol do krás tejto Hip Hopovej kultúry a tú sa snažím vštepovať aj do mojich študentov. 

NIKA

Tanec ma očaril už ako päťročnú. Nakoľko rodičia vo mne videli potenciál, prihlásili ma do tanečnej školy. Tancu sa venujem do dnes a je to už krásnych 13 rokov. Pôsobila som v tanečnej skupine Streetbeats Crew, kde som s mojou skupinou vyhrala množstvo ocenení. Spomenula by som napríklad Dance for Gold 2019 1. Miesto v kategórii Street Choreo- HVK. Myslim si, že ak sa človek ponorí do hiphopovej kultúry, zistí, že to je omnoho viac ako len skákanie na parkete.Pre mňa je tanec vyjadrením pocitov, energie a vášne. Je pre mňa neodmysliteľnou súčasťou života. Mojim cieľom je naďalej vzdelávať samú seba a vzdelávať o tanci aj ľudí naokolo. Fotografovanie a módny dizajn sú pre mňa ďalšie dva atribúty, ktoré úzko prepájam medzi sebou. Zaujímam sa o umenie po všetkých vizuálnych stránkach. Nebojácnosť byť iný, veriť si a mať zdravé sebavedomie je niečo, čo keď každý z nás uchopí, bude mať život rozmanitejší a krajší. Tak príď k nám do Life is Perfect a užívaj si život s nami.

KATKA

Moje meno je Katka, mám 25 rokov a tancu sa venujem takmer celý svoj doterajší život. V 5 rokoch ma k tancu priviedli rodičia, ktorým som za tento krok vďačná. Tanec môj život naplnil natoľko, že si ani dnes bez neho neviem predstaviť ani jeden deň. Ako dieťa som si prešla rôznymi tanečnými štýlmi, no prioritným boli spoločenské tance, ktorým som sa venovala na profesionálnej úrovni a získala aj niekoľko víťazných ocenení. Popri tom, som však zakúsila aj disco dance, mažoretky a v 14 rokoch aj hip hop. Práve hip hopu alebo teda street dance-u ak chcete, aj so spomínanými spoločenskými tancami sa venujem aj dnes. Som rada, že mám jedinečnú príležitosť posúvať ďalej svoje skúsenosti ďalším nádejným tanečníkom a môžem im ukázať čaro pohybu a umenia s názvom tanec.