Team Building

Ďaľšou formou našej interakcie s ľudmi je Team Building v ktorom ponúkame nasledovné možnosti.

• TRENING,
• MOTIVACNY ROZHOVOR
• CELODENNA AKCIA
• VEČERNA PARTY ( 90 roky, Millenium, Funky, RnB ) podľa chute

IDEA: Chcete byť v živote šťastný? Nedá sa to naučiť. Stačí ním byť. Johnny prostredníctvom interaktívneho Team Buildingu poukazuje na to, že stačí tak málo na ceste byť šťastným človekom. Jeho želaním je, aby ľudia chodili do práce s úsmevom na tvári.

Trening:

Je založený na pohybe. Počas tréningu sa pri rozhovoroch učia choreografie, ktoré predvedú na spoločnej akcii večer pri spoločnej zábave. Počas treningu prebieha rozhovor na uvoľnenie mysle, tela a ducha.

Motivačný rozhovor:

Trvá 1 hodinu a jeho priebeh sa vyvíja vždy na mieste konania podľa potrieb skupiny zúčastnených. Johnny Perfekto v ňom ako Lifestyle coach predstaví svoj životný príbeh okorenený o pikošky z jeho súkromného života, ale aj zo zákulisia showbiznisu, ktorého je už vyše 10 rokov súčasťou.

Celodenna akcia:

Je spojenie tréningu a motivačného rozhovoru, ktorý končí večernou party.

Johnny počas každej časti interaktívne zapája publikum, motivuje k zmene postojov a podporuje ľudí na ceste k prejaveniu ich potenciálu. Riadi sa životným krédom: Pohyb – Energia – Šťastie. Energia pochádza z pohybu. Pohyb navodzuje pocity šťastia, ktoré sú návykové a motivujú človeka k rýchlej zmene smerom k zdravému životnému štýlu. Zdravý životný štýl podmieňuje lepšie výsledky v práci a v súkromnom živote.

Martin Murín
Event-Planning&Management
tel.č:+421905408222
email:elpadre@elpadre.sk

Späť na Ponuku